Nawigacja
.::Bfme-World::.
  Strona Główna
  Download
  Forum
  Kontakt
  Galeria
  Katalogi stron
  Aliasy
  Regulamin
  Mapa Serwisu

Portal
Redakcja serwisu
Nabór do redakcji
Wymiana
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Galeria
Sojusznicy
Wrogowie
Wymagania sprzętowe
Lokacje
Bronie
Bohaterowie Północy
Filmy z gry
Władca Pierścieni: Wojna na Północy na E3!
Wywiad z Ryanem Geithmanem
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - pierwsze wrażenia
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna
Galeria
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - oficjalne informacje.
Władca Pierścieni: Podbój
Często zadawane pytania
Recenzja gry
Tryby gry
Klasy postaci
Pandemic Studios
Oficjalna zapowiedź EA
Nasza zapowiedź
Filmy
Zapowiedzi oraz recenzje
Galeria
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Opis gry
Wymagania
Moce dobra
Moce zła
Rohan
Gondor
Isengard
Mordor
Poziom gracza
Wskazówki autorów
Galeria
Modyfikacje
Różne do pobrania
Patche
Trailery
Intra
Gondor vs Rohan
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
Demo
Ludzie Zachodu
Elfowie
Krasnoludy
Isengard
Mordor
Gobliny
Jednostki Morskie
Moce sił Dobra
Moce sił Zła
Mapy
Wymagania
Opis gry
Galeria
Patche
Trailery
Filmy
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli
Galeria
Oficjalna zapowiedź
Opis Gry
Angmar
Zaklęcia Angmaru
Nowe jednostki
Nowe i zmienione budynki
Poradnik

Filmy:
Trailer#1
Wywiad
Forty
Nowi bohaterowie
Nowe jednostki
Sojusze


Zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci nowej marki Oliwka
Losowa Fotka
LOTRCSC47
LOTRCSC47
Władca Pierścieni: Podbój
Patronujemy:


PartnerzyButtony

Twierdza
Cuda
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 - Ludzie Zachodu
Ludzie Zachodu – Są to połączone armie Rohanu i Gondoru.

Jednostki Zachodu:

Budowniczy – Ta podstawowa jednostka Ludzi Zachodu jest w stanie wznosić i naprawiać różne budowle.Gondorscy Żołnierze – Jest to podstawowa jednostka zdolna do walki . W luźnych oddziałach jest słaba, ale w formacji blokującej może długo stawiać opór atakom przeciwnika. Rada: Jeżeli chcesz mieć najmocniejszą armię żołnierzy to dokup im ulepszenie: hartowane ostrza oraz ciężką zbroję.Gondorscy strażnicy wieży – Są to najsilniejsze jednostki jakie możemy zwerbować w gondorskich koszarach. Razem mogą ustawić się w potężne szyk, dzięki którym zabijają więcej wrogich jednostek i ponoszą mniejsze straty liczebne. Możesz ich połączyć z łucznikami oraz ze strażnikami. Dostępne ulepszenia: Hartowane ostrza, ciężkie zbroje.Gondorscy łucznicy - Łucznicy Gondoru świetnie potrafią przerzedzić oddziały wroga, strzelając z murów lub z większych odległości. Jeżeli nie chcesz ich za szybko stracić, to połącz oddziały łuczników z żołnierzami lub strażnikami wieży. Razem mogą długo wytrzymać natarcia przeciwnika. Pamiętaj też o ulepszeniu ogniste strzały, dzięki któremu szybciej rozgromisz wroga.Gondorscy rycerze - Są to najlepsi gondorscy kawalerzyści. Świetnie radzą sobie z oddziałami piechoty, niszcząc je pod kopytami swoich dzielnych wierzchowców. Możesz dokupić im ulepszenie rycerskie tarcze, dzięki któremu otrzymują premię do obrony przeciwko strzałom.Strażnicy Ithilien - Strażnicy to najlepsi strzelcy jakich możemy zwerbować w szkole łuczniczej. Stają się niewidzialni dla przeciwnika na terenach zalesionych. Umieją w niepowtarzalny sposób pozbawić przeciwnika, całego oddziału i bohaterów. Możesz dokupić dla nich ulepszenie ogniste strzały.Rohirrim - Jeźdźcy Rohanu świetnie radzą sobie z wrogą piechotą, miażdżąc ich podczas szarży pod kopytami swoich dzielnych rumaków. Potrafią równie dobrze walczyć, gdy się zatrzymają np. Podczas dobijania rozproszonych jednostek z rozgromionego oddziału. Podczas gdy jeźdźcy Rohanu szarżują na wrogie oddziały, łucznicy na koniach mogą osłabiać szyki orków, zabijając pojedyncze jednostki.Trebusz - Trebusz miażdży przeciwnika, wystrzelonymi z niego potężnymi głazami. Obsługuje go dwóch gondorczyków. Można go wybudować na murach miasta. Pomaga podczas natarcia na twierdze.

Budynki Ludzi Zachodu:

Gospodarstwo – Gospodarstwa dostarczają nam cenne zasoby, dzięki którym możemy werbować jednostki i rozbudowywać nasze twierdze. Każde gospodarstwo zwiększa próg punktów dowodzenia o 50.Koszary – W koszarach możemy zwerbować odważnych gondorskich piechurów oraz na wyższym poziomie budynku, gwardzistów wieży.Szkoła łucznicza- W szkole łuczniczej możemy powołać do walki znakomitych gondorskich łuczników oraz na drugim poziomie budynku, Strażnicy Ithilien. A także możemy opracować tutaj ogniste strzały.Stajnie – W stajni możesz rekrutować gondorskich rycerzy oraz Rohirrimów.Warsztat oblężniczy - W warsztacie opracowuje się gondorskie trebusze. Na drugim poziomie budynku możesz opracować ogniste kamienie.Wieża bojowa - Wieża bojowa stanowi świetną obronę dla budynków i jednostek znajdujących się w pobliżu. Lecące z niej strzały, potrafią przerzedzić nacierające oddziały przeciwnika.Studnia – Wszystkie nasze i naszych sojuszników jednostki znajdujące się w pobliżu studni, zostają wyleczeni.Posąg bohatera – Jednostki znajdujące się w pobliżu posągu bohatera, otrzymują premię do morale. Każdy posąg zwiększa limit punktów dowodzenia o 10.Kuźnia – W kuźni możesz opracować hartowane ostrza oraz ciężkie zbroje dla żołnierzy. Szkoli się tutaj też chorążych.Targowisko – Na targowisku możesz kupić wiele ulepszeń gospodarczych dla twoich ziem. Im więcej posiadasz targowisk tym mniejszy jest koszt opracowania ulepszeń.Forteca – Forteca jest głównym budynkiem twojej twierdzy. Możesz wykupić dla niej szereg ulepszeń i opcji rozbudowy. W fortecy możesz zwerbować bohaterów oraz budowniczych.

Rozbudowa fortecy Zachodu:

Domostwo – Skieruj swoich żołnierzy do domostwa, aby zapewnić im dodatkową obronę. W pobliżu domostw możesz uzdrowić swoich wojowników. Każde domostwo zwiększa o 25 limit punktów dowodzenia.

Ulepszenia fortecy Zachodu:Wrzący olej – Gdy twoi żołnierze przechylają taki bulgocący kocioł, z wszystkich czterech stron fortecy wyleje się na wroga wrzący olej.

Płonąca amunicja – Dzięki temu ulepszeniu trebusze oraz wieże bojowe ciskają w przeciwnika płonącą amunicję, która zadaje cięższe obrażenia przeciwnikowi.

Numenorejskie kamieniarstwo – Dzięki temu ulepszeniu mury i wieże zostają wzmocnione i zmieniają swój dotychczasowy wygląd.

Sztandary – Sztandary zmniejszają koszt i czas szkolenia jednostek w fortecy zachodu. Dodatkowo zapewniają pobliskim jednostkom premię do doświadczenia.

Dom uzdrowień – W tym budynku możesz uzdrowić wszystkie pobliskie jednostki.

Wieża z kości słoniowej – Wieża z kości słoniowej zwiększa zasięg widzenia twojej fortecy i zapewnia dodatkowo specjalne może wizji.Ulepszenia murów Zachodu :Tylna brama – Dzięki tylnej bramie, nasze jednostki wchodzą i wychodzą z miasta bez potrzeby otwierania głównej bramy twierdzy. Wrogowie nie widzą tajnego przejścia i nie mogą go używać.

Ulepszenia dla jednostek Zachodu –Chorąży – Gdy chorąży dołączy do oddziału gondorczyków, to nasze jednostki awansują o jeden poziom doświadczenia, gdy ludzie są ranni to następuje odnowa ich paska życia oraz zyskują nowych wojowników walczących pod ich sztandarem na chwałę i potęgę Gondoru i Rohanu.

Ogniste kamienie – Trebusze mogą miotać ognistymi kamieniami, zadając przy tym większe obrażenia przeciwnikowi.

Ogniste strzały – Jest to ulepszenia, dzięki któremu strzały wystrzelone przez łuczników ludzi Zachodu zadają większe obrażenia.

Ciężka zbroja - Żołnierze ludzi Zachodu otrzymują ciężkie zbroje, dzięki którym mogą dłużej wytrzymać na polu walki.

Hartowane ostrza – Dzięki temu ulepszeniu, wojownicy ludzi Zachodu zadają większe obrażenia przeciwnikowi.

Autor: Łukasz 'Morgoth' Górski
Komentarze
Lukasz dnia listopad 04 2007 14:04:38
Świetnie zrobione .
Haldir 2 dnia grudzie 02 2007 14:54:13
fajniebiggrin
Elhand dnia grudzie 02 2007 19:45:48
Jak dla mnie gwardziści wierzy są debstbiggrin
guard dnia grudzie 07 2007 09:02:08
gwardziści wieży są rewelacyjnehappy
Haldir 2 dnia stycze 04 2008 20:38:12
dla mnie tez ale najbardziej chyba straznicy ithilien
Glorfindel dnia marzec 15 2008 18:39:48
Gwardziści Wieży są super
Ziomek A dnia kwiecie 03 2008 20:54:44
Extra zrobione
Balorg dnia kwiecie 14 2008 09:41:31
To mocna zbalansowana strona konfliktu.Ma słabo-średnie jednostki jak i elitarne.Na przykład gondorscy rycerze-Rohirrimowie.
goblin z Mori dnia kwiecie 15 2008 14:14:30
nawet fajni ale jednak troche przestażali i mało jednostek z dawnego Rohanubiggrin
Plugawiec dnia maj 02 2008 14:45:09
Ludzie są trudną do opanowania rasą , mają wiele kombinacji .Co do jednostek - dośc dobre zdecydowanie dobrzy łucznicy , konnica tez całkiem przyzwoita.
Bohaterowie najlepsi w grze .
piotrek124 dnia czerwiec 13 2008 17:36:31
Ludzie Zachodu są najlepsi
goral999 dnia czerwiec 26 2008 19:25:50
Ludzie zachodu są najlepsi, wymiatają
adus020 dnia sierpie 05 2008 14:41:23
ludzie zachodu mają najlepszych bohaterów!!! Ja gram najczęściej Gandalfem happy
damiano22 dnia wrzesie 19 2008 23:28:47
ludzie są najlepszą rasą moim zdaniem
damiano22 dnia wrzesie 19 2008 23:30:46
ja najczęściej gram moim bohaterem
Bylu dnia wrzesie 26 2008 09:22:53
ja tez moim gram
a Gwardziści Wieży są najlepszymi pikinierami:yes:coolcoolcoolcool:lol::lol:
Aresm dnia listopad 11 2008 12:02:24
Gwardziści rządzą coolcoolcoolcool
HAID197 dnia listopad 18 2008 17:18:21
PANOWIE WSTYD NAJWIęKSZY NOOB WśRóD NASZYCH TO TARUS PL PL TAKIEGO NOOBA NIE WIDZIAłEM JESZCZE DOść żE HERO GLIHT TO JESZCZE NIE CHCE GRAć ZWYKłE 1V 1 TYLKO UBLIżA LUDZIOM NAPRAWDę WSTYD żE MA PL .I DLA TEGO MAJą NAS ZA NIC INNI JAKO PLOSKA WSTYD
Raf08 dnia listopad 25 2008 14:43:27
Super uwielbiam oddziały rohirimów są extra szkoda tylko ż oddziały rohanu są tekie małe
Elendil6906 dnia grudzie 01 2008 20:44:01
Powinni dopisać taktykę, ja znam świetne taktyki każdym wojskiem każdej frakcji i jakby coś to chętnie służę pomocą i uważam, że to by pomogło początkującym graczom walczyć z wrogami coraz skuteczniej.:yes:
Damian1221 dnia luty 12 2009 15:06:55
Isengard lub krasnoludy mają najlepszych pikinierów z gry..
Ale Aragorn jest świetny ;D
ps ma ktoś bład po grze w internecie po końcu rozgrywki zawsze mam
Utracono połączenie z serverem bitwy o śródziemie 2
Jeżeli ktoś wie to proszę niech napisze na moje gg 12810065
ranking mi tylko spada wcale nie rośnie bo ten bład...
mam 187k ranking a powinien być w granicach 3k - zawsze wygrywam mam taktyki na każdą rasę nawet gobliny smiley
Jeżeli mi ktoś pomoże to mu pokarze taktyke na wszystkich.
zxcmateo dnia maj 17 2009 13:53:19
Mnie też często odłącza a taktykę mam tylko jedną na wszystkie rasy...Może nie jest świetna ale na pewno bardzo dobra!
Moim zdaniem ludzie są najgorsi ze wszystkich....
Niezbyt fajne i silne jednostki słabi bohaterowie...
Gandalf co prawda kosztuje 5000 ale wcale nie jest taki silny i jest najgorszy z trójki bohaterów za 5000.Nie lubię ludzi.
leszek440 dnia lipiec 22 2009 10:47:33
ale strażnicy wieży są okcool
leszek440 dnia lipiec 22 2009 10:49:18
Strażnicy Ithilien są tez super i z ulepszeniami jeszce lepszebiggrin
RKO dnia sierpie 02 2009 17:07:29
Są całkiem nieźli (spam rycerzy, tych pierwszych z koszar) i praktycznie koniec. Do tego gwardziści i, (jak gra pozwoli na to) Aragorn i Rohirrimowie. Dobrze jest też mieć Boromira.
RKO dnia sierpie 02 2009 17:07:34
Są całkiem nieźli (spam rycerzy, tych pierwszych z koszar) i praktycznie koniec. Do tego gwardziści i, (jak gra pozwoli na to) Aragorn i Rohirrimowie. Dobrze jest też mieć Boromira.
mil333osz4444 dnia sierpie 10 2009 09:27:38
nie najleprzymi kikinierami są gurskie trole i pół trole maruderzywink
RKO dnia sierpie 13 2009 21:26:16
Kolejna zła wypowiedź, to temat o BFME2, bez dodatku to po pierwsze, a po drugie najlepszymi pikami z gry są uruk-haie (pod względem siły i liczebności)
kac_PRO dnia sierpie 14 2009 15:12:52
mil333osz4444 - kiedyś rzeczywiście półtrole maruderzy byli najlepszymi pikinierami, ale z biegiem czasu wprowadzono kilka patch'ów i teraz na kawalerie są bardzo dobrzy ale w konfrontacji z łucznikami wymiękają. I tak jak już napisał/a RKO teraz to pikinierzy uruk-hai rządzą ;]
KARWA dnia sierpie 20 2009 20:36:07
Ludzie sa spoko malo kosztuja i sa dobzi w wrecz jak i na dystans! Zawsze jak gram to biore Ludzi na Mordor Isengard i Gobliny i jade jak chce ( Rohirim Rlz ):sourgrapes:
RKO dnia sierpie 27 2009 20:23:37
Ta, pewnie vs brutal i się cieszysz, że wygrywasz -.-
aragornx66 dnia sierpie 28 2009 09:21:56
ludzie zachodu są najlepsi:yes::yes::yes::yes::yes::yes: tylko szkoda że gondor i rohan nie są osobno
aragornx66 dnia wrzesie 03 2009 17:03:01
a wogule to jak zrobić żeby stworzony bohaer bygrał z sauronem jeśli to kapitan godoru ?????:confused::confused::confused::confused:
aragornx66 dnia wrzesie 05 2009 13:09:34
wygrał pomyłka
Aragorn1095 dnia padziernik 12 2009 15:21:54
Najlepsi są Ludzie zachodu! Silni bohaterowie!Aragorn to mój ulubieniec.biggrinbiggrinbiggrincoolcoolmad
leszek440 dnia padziernik 13 2009 13:53:55
no superrr i gandalf tezz:|
Anorion dnia grudzie 31 2009 19:56:42
właśnie Aragorn i Gandalf są najlepsi chociaż czemu kosztują tak mało. Aragorn - 2000 a Gandalf - 3000 . Najdroższym bohaterem sił dobra jest Gimli - 4000.
Peroox dnia stycze 13 2010 14:06:09
Ludzie mają najlepszą kawalerię. (Tych pierwszych radzę tylko na początku jako zwiadowców)
Średnia Piechota
Trochę gorzej z łucznikami, choć strażnicy Ithilien są dobrzi.
Bohaterowie. Miodzio Gandalf, lecz na początku słaby. Musi mieć 10lvl. Aragorn spoko tylko Boromir jakiś nie ten.
twister484 dnia luty 02 2010 17:45:24
Peroox niestety ale mylisz sie najlepszych jezdzcow maja gobliny ( oczywiscie zaraz po ludziach) pajeczcy jezdzcy so owiele wytrzymalsi mimo ze niemoga miec zbroji.Poza tym frakcja jest bardzo silna.po pierwsze dobrzy bohaterowie,po drugie dobrzy sa Strażnicy Ithilien spokojnie moga rywalizowac z elfickimi lucznikami.
po 3 maja fajne mury i trebusze happy
DZIEKI ZA ARTYKULhappy
gomin dnia luty 05 2010 23:29:35
Isengard moim zdaniem ma też dobrą konnice i ich skill co im dodaje 200% do ataku i obrony. Niestety w każdym patchu osłabiają go coraz bardziej. A goblinia? No dobra chyba ale nigdy jej nie robię.
Ascar dnia luty 06 2010 12:39:04
Mnie wkurza że Aragorn tak wolno bije w jednostki.Ale za to jest bardzo dobry na pojedyncze jednostki typu troll albo jest dobry na bohaterów.Moja ulubiona frakcja to właśnie ludzie.
leszek440 dnia luty 07 2010 14:26:57
ale ich trebusze to wedłyg mnie wymarzona jednostka na mumakile i wieże oblężnicze itp. na niektóre jednostki też w przupadku mordoru są to rokowie i ci co mają mumakilicool
faramir123 dnia marzec 18 2010 15:30:25
Ja tam najbardziej wole faramira
happy
Ciuchacz dnia kwiecie 15 2010 20:05:58
w 1 gwardziści wieży mieli tarcze
mmmm123456ty dnia maj 25 2010 14:41:29
Ludzie sa najlepsi.Może gondorscy żołnierze i rycerze sa słabi ale czary ludzi sa debest(zwłaszcza duchy).
mmmm123456ty dnia maj 25 2010 14:42:40
shop
Aragorn1095 dnia maj 31 2010 07:34:59
Aragorn jest super na jednostki i na bohaterów.Na jednostki to poprostu mistrz ostrzy i ci daje 100% ataku i obronya(u mnie tak jest)Jak ma mało życia to się uleczy i walczy dalej.A na bohaterów to zależy na jakich.Ale i tak by mógł każdego rozwalić.coolrofl
Peroox dnia czerwiec 13 2010 14:44:52
Bohaterowie:
Gandalf- Gra nim zaczyna się od 5 lvl na 10 lvl mistrz
Aragorn- Słaby na oddziały dobry na potwory, bohaterów
Boromir- Według mojego zdania dość słaby choć róg pozwala na ucieczkę z okrążenia
Farmir- Dobry z daleka dopiero na 5 lvl ale lepszy niż jego brat
Eomer- Zawsze stawiam go z konnymi Rohimmierimami(dobrze?). Dobry na ich czele
Theoden- W trybie Wojny o Pierścień zawsze koło Eomira na czele kawalerii. Dobry na czele kawalerii.
Eowina- Rzadko rekrutuję. Przeciętna

Co o tym sądzicie?
BARTXXX dnia lipiec 24 2010 12:36:33
Strażnicy Ithilien najlepsiannoy
XXXD dnia listopad 07 2010 13:17:10
Ludzie są tak sobie rasą, jedynie pikinierzy i Strażnicy Ithilien.
Reszta albo jest bardzo słaba , albo bez użyteczne.
Bohaterzy też do najlepszych nie należą i raczej za ciekawi nie są.
Jedynym dobrym bohaterem jest Boromir i Aragorn.
A płacić 5000 tys za Gandalfa to leka przesada (3000 tys powinien kosztować).
Moja ocena to 4/10
mattt555 dnia listopad 27 2010 14:47:08
Ludzie maja bardzo dobrych bohaterów yes Se nie pokonaniyummyyummytongue
argewel dnia grudzie 01 2010 21:31:41
mogą być ale krasnale i mordor są lepsi niestety!
aragorn 11 dnia grudzie 02 2010 17:35:31
no krasnale są nieźtongueli
mattt555 dnia grudzie 12 2010 17:49:34
MORDORdull ON jest NAJSŁABSZYwinkwinkwinkGOBLINY go niszcząwink
mattt555 dnia grudzie 20 2010 20:16:32
mordor silniejszy w pierszej czesci
baloniasty dnia luty 07 2011 16:04:23
siema , przepraszam ze zamieszczam ten komentarz tutaj ale nie moge pod mapami , mam nieorginalna wersje gry bitwa o srodziemie 2 i chcialbym dodac nowe mapy , mam viste i nie ma tam takiego folderu jak documents and settings ani nic podobnego , prosze o pomoc w odnaleziemiu folderu do ktorego mam rzekome mapy wkleic
z gory thx cool
baloniasty dnia luty 07 2011 16:05:58
ja gram zawsze ludzmi ;D w pare minut mam juz niezla armie i boromira-podnosi morale jednostek znajdujacych sie w jego poblizu , to daje bardzo duzo , u krasnali jest krol dain ale on jest 2x drozszy od boromira
legolas 11 dnia maj 03 2011 23:47:12
Cześć !!!

Szerze mówiąc oceniam ludzi 7,5/10,0 lecz jak zauważyliście po nicku uwielbiam legolasa jest dość dobry na dystans daje doświadczenie łucznikom i ma dobrego skilla na 10 LvL kakretnie wir strzał .

Lecz najbardziej denerwuje mnie trebusz ktoś napisał że trebusz jest bardzo dobry na mury i wierze mordoru lecz przawie każda rasa ma np. enta,olbrzyma czy trolla , a trebusz nie ma tak zwanej opcji samo obrony .

Jeśli chodzi o bohaterów to Aragorn.gandalf,gimli,Legolas,boromir i faramir są dobrzy ( w sumie prawie wszyscy xD ). Tolleruje samo krytykę). coolhappybiggrinclap
legolas 11 dnia maj 03 2011 23:50:52
Moja ulubiona frakcja to Elfy (Dobro) i Gobliny (Zło) .
gerusisildur dnia czerwiec 24 2011 10:03:15
ludzie zachodu sa swietni tylko szkoda ze oprocz rohirrimow nie ma tam nic wiecej z rohanuwink
kornel777 dnia lipiec 13 2011 14:21:51
w sumie i tak najlepsze dobro i gobliny lol
apoloniagiorgia dnia grudzie 16 2011 01:18:31
New Arrivals
2011 new arrivals
Pandora Bracelets Online
Buy Pandora Charms
wholesale pandora
.
Understand that, there usually are six main sorts of car insurance--Bodily Pain Liability, Accidental injury lawyer Protection (PIP), Place Damage Liability, Collision, Broad, Uninsured and additionally Underinsured Vehicle driver Coverage--that cover your fault to some, pay your immediate medical as well expenses, cover marring property, find the money for repairs to help or replacement of this car, cover expenses due other factors damage, and additionally insure you against the without insurance cover.
Usually, don't fail to remember that that which is cheap insurance from the short operate can put your funds in jeopardy down the road, and that vehicle insurance protects a person's assets, not likely you.
shonabirdsey dnia lipiec 09 2012 03:37:04
[url=http://www.believeswisswatches.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.believeswisswatches.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.believeswisswatches.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.believeswisswatches.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
[url=http://www.believeswisswatches.com/armani-watches-c-577.html ]discount Armani Watches[/url]
mariannesieczka dnia lipiec 16 2012 11:02:56
[url=http://www.paulsmithcompany.org/fashion-paul-smith-handbags-c-8.html ]Fashion Paul Smith Handbags[/url]
[url=http://www.paulsmithcompany.org/fashion-paul-smith-handbags-c-8.html ]Paul Smith Handbags[/url]
[url=http://www.paulsmithcompany.org/fashion-paul-smith-handbags-c-8.html ]Paul Smith Handbags sale[/url]
[url=http://www.paulsmithcompany.org/fashion-paul-smith-handbags-c-8.html ]Paul Smith Handbags online[/url]
[url=http://www.paulsmithcompany.org/fashion-paul-smith-handbags-c-8.html ]Paul Smith Handbags outlet[/url]
kathryngaudino dnia lipiec 19 2012 03:55:35
Yoga Wear - Bademode, BadeanzĂźge, BadeanzĂźge, Bikinis
mamieobannion dnia lipiec 29 2012 17:23:55
[url=http://www.loginbridal.com/evening-dresses-c-27.html ]Evening Dresses[/url]
[url=http://www.loginbridal.com/evening-dresses-c-27.html ]Cheap Evening Dresses[/url]
[url=http://www.loginbridal.com/evening-dresses-c-27.html ]Vintage Evening Dresses[/url]
[url=http://www.loginbridal.com/evening-dresses-c-27.html ]Hot Evening Dresses[/url]
[url=http://www.loginbridal.com/evening-dresses-c-27.html ]Evening Dresses on sale[/url]
lavadaheffernan dnia lipiec 31 2012 02:00:01
Kevään uudet Korean kuninkaanlinnan pitsi käsintehtyjä helmiä pe - €92.42 : Zen Cart!, The Art of E-commerce
shonabirdsey dnia lipiec 31 2012 21:21:24
[url=http://www.enterglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Oakley Active Sunglasses[/url]
[url=http://www.enterglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Active Sunglasses[/url]
[url=http://www.enterglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Cheap Oakley Active Sunglasses[/url]
[url=http://www.enterglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Sunglasses[/url]
[url=http://www.enterglasses.com/oakley-sunglasses-oakley-active-sunglasses-c-108_112.html ]Oakley Eyewear[/url]
lavadaheffernan dnia sierpie 01 2012 21:49:31
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-classic-shoes-c-65.html ]Vibram FiveFingers Classic Shoes[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-classic-shoes-c-65.html ]FiveFingers shoes sale[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-classic-shoes-c-65.html ]FiveFingers Classic Shoes[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-flow-shoes-c-66.html ]Mens Vibram FiveFingers Flow Shoes[/url]
[url=http://www.coolfivefinger.com/mens-vibram-fivefingers-flow-shoes-c-66.html ]FiveFingers Shoes[/url]
tonettelajoye dnia sierpie 02 2012 07:03:09
Givenchy Antigona Bag Crocodile Leather 9981 Black - $331.00 : Zen Cart!, The Art of E-commerce
apoloniagiorgia dnia sierpie 06 2012 00:01:19
Louis Vuitton Herren Taschen & Handtaschen Belier Grau M93075 - €416.96 : Zen Cart!, The Art of E-commerce
lavadaheffernan dnia sierpie 09 2012 21:25:13
[url=http://www.choosereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.choosereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.choosereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.choosereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
[url=http://www.choosereplicawatches.com/armani-watches-c-577.html ]discount Armani Watches[/url]
orethalanzo dnia sierpie 12 2012 17:05:47
الرياح وطني جديد الأزياء والتطريز زراعة طويل الأكمام تي شيرت CQ9 و Liebo مع قميص و Liebo مع اللباس القسم Liebo مع نماذج تي شيرت و Liebo مع السراويل فقرة و Liebo مع تسخير فقرة Liebo مع بأكمام طويلة الف
yurisaterfield dnia sierpie 13 2012 02:40:25
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Replica Armani Watches[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]fake Armani Watches[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]Armani Watches sale[/url]
[url=http://www.foreverwatch.com/armani-watches-c-577.html ]cheap Armani Watches[/url]
charlsiespragli dnia sierpie 18 2012 10:24:57
Realmente muito A-Line/Princess Strapless Capela Vestido de Noiva TafetĂĄ [Mall4299] - $166.49 :
rosellakura dnia sierpie 18 2012 19:35:50
Stylish retro paper-cut series of national wind embroidered cott - $26.00 : Zen Cart!, The Art of E-commerce
lorenadage dnia sierpie 23 2012 07:13:30
[url=http://www.ownwatch.com/ ]watches[/url]
[url=http://www.ownwatch.com/ ]watches sale[/url]
[url=http://www.ownwatch.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.ownwatch.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]Replica A. Lange & Sohne watches[/url]
[url=http://www.ownwatch.com/a-lange-sohne-watches-c-567.html ]A. Lange & Sohne[/url]
florrieschlesen dnia sierpie 24 2012 05:04:22
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]golf clubs[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]callaway golf[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]golf irons[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]wood golf clubs[/url]
[url=http://www.ilikegolfclub.com/golf-clubs-c-1.html ]golf clubs junior[/url]
Dodaj komentarz
Zaloguj si, eby mc dodawa komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostpne tylko dla zalogowanych Uytkownikw.

Prosz si zalogowa lub zarejestrowa, eby mc dodawa oceny.

wietne! wietne! 78% [21 Gosw]
Bardzo dobre Bardzo dobre 15% [4 Gosw]
Dobre Dobre 7% [2 Gosw]
Przecitne Przecitne 0% [adnych gosw]
Sabe Sabe 0% [adnych gosw]
Wymiana linkami: Wadca Piercieni