ENEMEF: NOC HOBBITA, NOC WŁADCY PIERŚCIENI!
Dodane przez Morgoth dnia Grudzie 09 2014 10:48:01
Dzięki Nocy Hobbita i Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni grudzień zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena oraz zapierających dech w piersiach obrazów stworzonych przez Petera Jacksona. Spędź 20 godzin w Śródziemiu!

Już 12 grudnia odbędzie się Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, a tydzień później (19.12.) Noc Hobbita z przedpremierowym pokazem "Bitwy Pięciu Armii". Przez te dwie wyjątkowe noce w Śródziemiu przeżyjemy na nowo wciągające przygody bohaterów oraz poznamy historie, których dotąd jeszcze nie było na ekranie.

Repertuar Nocy Reż. Wersji Władcy Pierścieni (12.12.):
- Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - WERSJA REŻYSERSKA
- Władca Pierścieni: Dwie Wieże - WERSJA REŻYSERSKA
- Władca Pierścieni: Powrót Króla - WERSJA REŻYSERSKA

Repertuar Przedpremierowej Nocy Hobbita (19.12):
- Hobbit: Niezwykła podróż
- Hobbit: Pustkowie Smauga
- Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - POKAZ PRZEDPREMIEROWY!

Dołącz do wydarzeń na Facebooku:
- Noc Władcy Pierścieni
- Noc Hobbita

ENEMEF: Noc Hobbita odbędzie się 19 grudnia w prawie całej Polsce w 31 Multikinach, a ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni już 12 grudnia w 29 Multikinach. Pełną listę kin wraz z adresami znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl.

Bilety na obydwa maratony można już kupić w przedsprzedaży w kasach poszczególnych Multikin oraz w przedsprzedaży internetowej na www.mutikino.pl. Bilety są w cenach od 20 do 30 zł na Noc Reżyserskich wersji Władcy Pierścieni oraz od 24 do 34 zł na Noc Hobbita.

Po więcej informacji, adresy i telefony do kin, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób ZA DARMO otrzymujących info o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- otrzymać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł (zależnie od repertuaru)!

Dyskusja na forum.
Rozszerzona zawarto newsa