Nawigacja
.::Bfme-World::.
  Strona Główna
  Download
  Forum
  Kontakt
  Galeria
  Katalogi stron
  Aliasy
  Regulamin
  Mapa Serwisu

Portal
Redakcja serwisu
Nabór do redakcji
Wymiana
Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Galeria
Sojusznicy
Wrogowie
Wymagania sprzętowe
Lokacje
Bronie
Bohaterowie Północy
Filmy z gry
Władca Pierścieni: Wojna na Północy na E3!
Wywiad z Ryanem Geithmanem
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - pierwsze wrażenia
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna
Galeria
Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna - oficjalne informacje.
Władca Pierścieni: Podbój
Często zadawane pytania
Recenzja gry
Tryby gry
Klasy postaci
Pandemic Studios
Oficjalna zapowiedź EA
Nasza zapowiedź
Filmy
Zapowiedzi oraz recenzje
Galeria
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
Opis gry
Wymagania
Moce dobra
Moce zła
Rohan
Gondor
Isengard
Mordor
Poziom gracza
Wskazówki autorów
Galeria
Modyfikacje
Różne do pobrania
Patche
Trailery
Intra
Gondor vs Rohan
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2
Demo
Ludzie Zachodu
Elfowie
Krasnoludy
Isengard
Mordor
Gobliny
Jednostki Morskie
Moce sił Dobra
Moce sił Zła
Mapy
Wymagania
Opis gry
Galeria
Patche
Trailery
Filmy
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2: Król Nazguli
Galeria
Oficjalna zapowiedź
Opis Gry
Angmar
Zaklęcia Angmaru
Nowe jednostki
Nowe i zmienione budynki
Poradnik

Filmy:
Trailer#1
Wywiad
Forty
Nowi bohaterowie
Nowe jednostki
Sojusze


Zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci nowej marki Oliwka
Losowa Fotka
LOTRCSC7.jpg
LOTRCSC7.jpg
Władca Pierścieni: Podbój
Patronujemy:


PartnerzyButtony

Twierdza
Cuda
ENEMEF: NOC HOBBITA!
ENEMEF: Noc Hobbita kolejny raz przeniesie widzów do magicznego Śródziemia. To wyjątkowy maraton, który zostaje powtórzony na specjalne życzenie wiernych fanów! Ekranizacja bestsellerowej powieści J.R.R. Tolkiena jest imponującym dziełem filmowym, które za sprawą wciągającej fabuły, nadzwyczajnych obrazów i znakomitych efektów specjalnych zamienia salę kinową w magiczny świat, który pochłania każdego bez reszty. Ten maraton to doskonała okazja, aby na nowo przeżyć ekscytujące historie bohaterów i poczuć niesamowity smak przygody.

Podczas tej epickiej nocy zostaną zaprezentowane trzy części serii: Pustkowie Smauga, Niezwykła podróż oraz Bitwa Pięciu Armii.

godzina rozpoczęcia i zakończenia:
rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 6:30 rano

cennik biletów
- 20 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 20 zł każdy
- 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 29 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 20 marca około 16:00; więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.
Wikingowie: Wojownicy Północy
Śródziemie znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Zły czarodziej Saruman Biały, zdradził swoje bractwo i przyłączył się do sił ciemności. W murach swojej mrocznej wieży, przygotował potężne zaklęcie, przez które życie wielu istot jest narażone na niebezpieczeństwo. W jego następstwie, w całym Śródziemiu zaczęły powstawać pęknięcia w czasie i przestrzeni, przez które światy równoległe zaczęły przez siebie przenikać...

Zaklęcie przygotowane przez Sarumana Białego, zaczyna coraz mocniej oddziaływać na życie mieszkańców Śródziemia. Ze świata równoległego, przybył bowiem tajemniczy lud Wikingów: Wojowników Północy. Sprawdźcie, co kryje się na ich mrocznych Drakkarach!

Czwarta Era RPG
Jedyne w swoim rodzaju RPG/PBF w klimacie Śródziemia! Marzyłeś o zostaniu bohaterem Gondoru, jeźdźcem Rohanu, a może chciałeś żeglować pod banderą Umbaru? Tutaj masz taką możliwość! Stwórz postać i walcz, ku chwale lub zagładzie Śródziemia podczas Czwartej Ery!
Każdego fana J. R. R. Tolkiena serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym forumowym RPG/PBF. Gwarantowana duża ilość świetnej zabawy.

Czwarta Era RPG
ENEMEF: NOC HOBBITA, NOC WŁADCY PIERŚCIENI!
Dzięki Nocy Hobbita i Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni grudzień zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena oraz zapierających dech w piersiach obrazów stworzonych przez Petera Jacksona. Spędź 20 godzin w Śródziemiu!

Już 12 grudnia odbędzie się Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, a tydzień później (19.12.) Noc Hobbita z przedpremierowym pokazem "Bitwy Pięciu Armii". Przez te dwie wyjątkowe noce w Śródziemiu przeżyjemy na nowo wciągające przygody bohaterów oraz poznamy historie, których dotąd jeszcze nie było na ekranie.

Repertuar Nocy Reż. Wersji Władcy Pierścieni (12.12.):
- Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - WERSJA REŻYSERSKA
- Władca Pierścieni: Dwie Wieże - WERSJA REŻYSERSKA
- Władca Pierścieni: Powrót Króla - WERSJA REŻYSERSKA

Repertuar Przedpremierowej Nocy Hobbita (19.12):
- Hobbit: Niezwykła podróż
- Hobbit: Pustkowie Smauga
- Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - POKAZ PRZEDPREMIEROWY!

Dołącz do wydarzeń na Facebooku:
- Noc Władcy Pierścieni
- Noc Hobbita

ENEMEF: Noc Hobbita odbędzie się 19 grudnia w prawie całej Polsce w 31 Multikinach, a ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni już 12 grudnia w 29 Multikinach. Pełną listę kin wraz z adresami znajdziesz pod adresem: www.enemef.pl.

Bilety na obydwa maratony można już kupić w przedsprzedaży w kasach poszczególnych Multikin oraz w przedsprzedaży internetowej na www.mutikino.pl. Bilety są w cenach od 20 do 30 zł na Noc Reżyserskich wersji Władcy Pierścieni oraz od 24 do 34 zł na Noc Hobbita.

Po więcej informacji, adresy i telefony do kin, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
- zapisać się do listy osób ZA DARMO otrzymujących info o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
- otrzymać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie - otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 12 zł (zależnie od repertuaru)!

Dyskusja na forum.
Król polowania zawita to gry Śródziemie: Cień Mordoru!
Jeszcze w tym roku, gra Śródziemie: Cień Mordoru doczeka się pierwszego dużego DLC, które prowadzi do rozgrywki nowe misje fabularne, potwory oraz przeciwników.

W dodatku "Król Polowania", gracze wraz z poznanym już wcześniej, krasnoludem Torvinem, wyruszą na niebezpieczną misję, mającą na celu znaczne osłabienie sił nieprzyjaciela. Szczegóły dotyczące fabuły, niestety nadal nie są znane. DLC pojawi się jeszcze w tym roku na PC i konsolach. Poniżej znajdziecie jego zwiastun:

Dyskusja na forum.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru!
W dniu dzisiejszym, ma miejsce premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru w wersji na komputery osobiste. Tytuł ten opatrzony został lokalizacją kinową (oryginalny dźwięk + polskie napisy). Podobnie wygląda to w przypadku wersji konsolowej. Dla Xboxa One oraz PS4, premiera zapowiedziana została na 3 października, natomiast wersja na PS3 oraz Xbox 360 zostanie wydana dopiero 21 listopada bieżącego roku. Za polską wersję językową odpowiada firma QLOC S.A.

Zachodnie media zdążyły już ocenić, i to naprawdę wysoko Śródziemie: Cień Mordoru. Oceny oscylują pomiędzy 8 a 9 punktów. Oznacza to, że tytuł ten przypadł do gustu recenzentom, dzięki czemu gracze mogą spodziewać naprawdę niezwykłej przygody.

Z okazji premiery gry, firma Warner Bros. Interactive Entertainment udostępniła film promujący zapowiedzianej w sierpniu przepustki sezonowej. Dzięki niej, otrzymamy dodatkowe misje fabularne, runy, skórki oraz wcześniejszy dostęp do przygotowanych dla graczy wyzwań. Między innymi będziemy mogli wcielić się postać Celebrimbora - legendarnego władcę elfów z II Ery, którym to osobiście stawimy czoła samemu Władcy Ciemności, Sauronowi.

Dyskusja na forum.

Śródziemie: Cień Mordoru - przedstawienie gry!
W dniu dzisiejszym, opublikowany został obszerny film z najnowszej produkcji Warner Bros Interactive Entertainment - Śródziemie: Cień Mordoru, który doskonale przygotuje miłośników Władcy Pierścieni na premierę gry. Dzięki niemu, otrzymamy kompletną wiedzę na temat świata gry oraz praw, którymi się rządzi. Są to bardzo cenne informacje, dzięki którym gracze w pogardzie będą mieli wszelkie niebezpieczeństwa, czyhające na nich w Śródziemiu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z filmem. Premiera już 30 września!

Dyskusja na forum.

Śródziemie: Cień Mordoru kilka słów o nagraniach!
Już za niespełna miesiąc przyjdzie nam ponownie zmierzyć się z niebezpieczeństwami tolkienowskiego świata w grze Śródziemie: Cień Mordoru. Aby umilić Wam oczekiwanie, prezentujemy najnowszy trailer gry, z którego dowiecie się kilku ciekawych informacji dotyczących nagrań motion capture. Serdecznie zapraszamy!

Dyskusja na forum.

Śródziemie: Cień Mordoru - w oczekiwaniu na premierę!
Premiera najnowszej gry osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni zapowiedziana na 3 października bieżącego roku niesie ze sobą wiele oczekiwań. Czy Śródziemie: Cień Mordoru okaże się być najlepszą grą z tolkienowskiego świata i sprosta wszystkim postawionym wymaganiom? Tego dowiemy się już za niecały miesiąc. Żeby jednak wszystkim umilić oczekiwanie, prezentujemy poniżej do tej pory opublikowane materiały filmowe dotyczące gry. Enjoy!

Dyskusja na forum.


Śródziemie: Cień Mordoru - Kulisy powstawania gry!
Jeżeli nie możecie doczekać się premiery gry Śródziemie: Cień Mordoru (zapowiedzianej na 7 października 2014 roku), koniecznie powinniście zobaczyć film, w którym współscenarzysta i reżyser najnowszej gry osadzonej w uniwersum Władcy Pierscieni Christian Cantamessa oraz Troy Baker, aktor wcielający się w postać Taliona, zdradzają kulisy powstawania gry. Gorąco polecamy!

Dyskusja na forum.
[Konkurs] Wygraj bilety na Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni!
Słowo się rzekło, punkt 14 ruszamy z naszym szybkim konkursem. Do wygrania są wejściówki na ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, który odbędzie się 27 czerwca. Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia do Multikina Warszawa Wola oraz jedno podwójne zaproszenie do Multikina Kraków. Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć? Napiszcie, w specjalnie przygotowanym temacie konkursowym, dlaczego to właśnie Wy powinniście zgarnąć te wejściówki. Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź. W zgłoszeniu, koniecznie napiszcie, do którego kina chcecie otrzymać zaproszenia. Powodzenia!

Temat konkursowy
Strona 1 z 31 1 2 3 4 > >>
Wymiana linkami: Wadca Piercieni